WSPIERAJ NAS

Dobra edukacja daje dobre efekty. Dobra edukacja to najlepsza inwestycja w życiu. Największe osiągnięcia należą do tych, których uzdolnienia były wspierane już od młodych lat. 

Dobra Edukacja skupia się na tym, aby chcącym i potrzebującym umożliwić naukę i rozwój dopasowany do indywidualnych talentów, potencjału i możliwości. 

Upowszechniamy innowacyjne rozwiązania edukacyjne. Skutecznie.

W 2013 roku założyliśmy pierwsze w Polsce Akademie Dobrej Edukacji. Opracowaliśmy standardy dobrej edukacji, upowszechniamy edukację spersonalizowaną. Obecnie już ponad 700 uczniów uczy się w 11 szkołach pracujących pod opieką Instytutu Dobrej Edukacji. Na studiach są pierwsze roczniki absolwentów. Coraz większa liczba nauczycieli w Polsce interesuje się tym nurtem. Widzą w swoich uczniach potencjał, chcą wiedzieć jak z nimi najlepiej pracować. Mają energię, chęci i potencjał aby założyć placówkę oświatową i wesprzeć dzieci w sięganiu po więcej. 

Upowszechniamy innowacyjne rozwiązania edukacyjne. 

Pomagamy uczyć w sposób spersonalizowany. Pomagamy zakładać szkoły. Skutecznie.

Twoje osiągnięcia i historia odróżniają Cię od życiorysów znajomych i współpracowników. Czyż każde dziecko nie powinno mieć szansy aby już za młodu budować swoją własną indywidualną drogę rozwoju? A nie dopiero po ukończeniu szkoły? Może już być za późno.

Wesprzyj działalność Dobrej Edukacji. Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie formę wsparcia.

Pomożesz skutecznie szerzyć dobre innowacje w edukacji. Dzięki Twojemu wsparciu więcej talentów będzie mogło zabłysnąć. 

Dobra edukacja daje dobre efekty. Dobra edukacja to najlepsza inwestycja w życiu.


Formy wsparcia

wsparcie rozwoju Dobrej Edukacji dzięki Dobrej EKOakcji – polecamy naszą kampanię na Ubrania do Oddania

bezkosztowe wsparcie przy okazji zakupów w internecie dzięki Fanimani.plwsparcie wybranego celu przy współpracy z NGO.PL (darowiznę dla SDE można odliczyć od podstawy opodatkowania przy rozliczeniu w przyszłym roku w przypadku osób fizycznych do 6 procent dochodu, a w przypadku osób prawnych do 10 procent dochodu)


Skip to content