Jak pozyskać cudze pieniądze na wsparcie naszych uczniów?

Prezentujemy sposób, który bez wydawania dodatkowego grosza pozwala przekierować pieniądze sklepów, w których robimy zakupy, na rozwój uczniów w naszych szkołach. 

Stowarzyszenie Dobra Edukacja stale poszerza swoje oddziaływanie. Obecnie prowadzimy dziewięć szkół, łącznie ponad 600 uczniów korzysta z naszej oferty, która sprzyja ich rozwojowi. Wspieramy też inne organizacje, które chcą prowadzić szkoły zgodnie z naszymi standardami Dobrej Edukacji. Nasze Stowarzyszenie stara się wychodzić naprzeciw potrzebom tych, którzy mają potencjał lub problemy. Czujemy się zobowiązani odpowiedzieć na tyle, na ile możemy i wykorzystać istniejące możliwości wsparcia.

Pracujemy nad pozyskaniem środków na fundusz stypendialny Dobrej Edukacji. Coraz więcej rodzin naszych uczniów wymaga naszego wsparcia. Dlatego też naszą organizację można wesprzeć dzięki FaniMani. Cóż to takiego? Otóż jest to bardzo logiczny pomysł łączenia tych, którzy chcą wspólnego rozwoju. Wszyscy wydajemy pieniądze na zakupy w internecie. Aplikacja FaniMani sprawia, że sklep dzieli się zyskiem. I to bez wydawania dodatkowych pieniędzy z naszego portfela.

Jak to działa? Lista sklepów jest ogromna, włączając Allegro i popularne sieci handlowe.

W skrócie wygląda to tak:

Każde internetowe zakupy są okazją do pomagania! Średnio 2,5% wydanej przez Ciebie kwoty może zasilić konto naszej organizacji. Nic prostszego, prawda?  Zainstaluj w przeglądarce wtyczkę Przypominajka i już nigdy nie zapomnisz o tym, by przekazać darowiznę. Sprawdź, jak to działa: https://fanimani.pl/dobraedukacja/

Zebrane pieniądze przekażemy na wsparcie naszych uczniów. Zachęcamy. Robiąc tak niewiele możemy zrobić tak wiele dla młodych ludzi wartych wsparcia. Wkrótce damy znać, jakie będą efekty tego działania.

Skip to content